x Obecnie jesteś na stronie Gliwice.

Wybierz miasto

Ilość graczy: 2-6 osób / Czas gry: 60-80 minut / Lokalizacja: Gliwice / Cennik Select Englisch as a language Wybierz Polski jako język Wybierz miasto

Promocje

Kupony Miejskie -50 ZŁ

Chcemy Was zachęcić do pewnej letniej aktywności. Dla jednych będzie ona "polowaniem na okazję", a dla drugich formą rozrywki w klimacie gry miejskiej.

O co chodzi? W losowych dniach lipca i sierpnia na naszym fanpage będą pojawiać się specjalne informacje w formie zagadki lub mniej lub bardziej trudnej wskazówki do znalezienia pewnego... kuponu. Na zdjęciu widzicie pewien kupon na którego odwrocie będzie unikalny numer.

Ok. Daliśmy wskazówki i ktoś z Was kupon znalazł w miejskiej dżungli. Co dalej? Otóż wspomniany kupon uprawnia Was do skorzystania z dowolnego naszego pokoju w cenie 50 zł niższej niż cena bazowa! Czas realizacji kuponu - do 30.09.2020.

Oczywiście będą one znajdować się w miejscach "logicznych". Nie będzie przyklejony na dnie kosza na śmieci czy innych miejscach niemożliwych do znalezienia. Jeżeli znajdziecie się - na podstawie wskazówki - w miejscu właściwym, powinniście zobaczyć coś co przyciągnie Wasz wzrok jeżeli dobrze popatrzycie. Wskazówki mogą być różne. Zdjęciowe, mapowe, opisowe lub... inne :)

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zabawie. Każdy kupon będzie osobnym postem ze wskazówką na naszym fanpage.

To co teraz? Tagujcie znajomych, wrzucajcie info na tablice i zwiększcie swoje szanse na wygraną :)

Pierwszy konkurs będzie... być może już dziś?

Lato z Open The Lock

Przed nami lato, które przyszło nam przeżywać w bardzo nietypowych czasach. Jak dobrze wiecie, nasze pokoje zagadek już działają niemalże od początku czerwca. Do Waszej dyspozycji są pokoje Smocza Skała, Kopalnia, Stacja Kosmiczna – rekomendowane zwłaszcza dla grup początkujących oraz Świątynia Zagłady i Szlak Nieumarłych – polecane zwłaszcza dla grup bardziej zaawansowanych. Specjalnie dla uczniów i studentów przygotowaliśmy specjalny rabat wakacyjny – 5 zł zniżki dla każdego ucznia lub studenta w grupie, a więc rabat nawet do 30 zł za całą grę.

Warunkiem skorzystania z promocji jest przede wszystkim możliwość wylegitymowania się ważną legitymacją szkolną lub studencką bezpośrednio przed grą, przed naszą obsługą. Każda osoba spełniająca warunki promocji to kolejne 5 zł zniżki, czyli np. dla grupy 2 uczniów będzie to 10 zł, a dla 6 uczniów czy studentów – 30 zł. Oczywiście grupa nie musi składać się wyłącznie ze studentów/uczniów (np. 2 studentów i 2 osoby starsze to 10 zł zniżki względem ceny dla 4 osób). Promocje nie mogą łączyć się z innymi i są naliczane od ceny standardowej wg naszego cennika. Gra musi być zarezerwowana bezpośrednio u nas w opcji „płatność na miejscu” – telefonicznie, mailowo, online lub bezpośrednio bez rezerwacji. Nie można skorzystać z naszej promocji jeżeli rezerwujesz przez pośredników lub przy użyciu systemów benefitowych.

Regulamin Promocji:

1. Każda osoba mogący wylegitymować się ważną legitymacją szkolną lub studencką otrzyma 5 zł rabatu za grę.
2. Każda kolejna osoba w grupie spełniająca warunki promocji zwiększa kwotę rabatu o kolejne 5 zł.
3. Rabaty naliczane są od obowiązujących cen standardowych.
4. Promocja dotyczy gier rezerwowanych bezpośrednio w Open The Lock Gliwice, bez pośredników i innych podobnych systemów, w tym benefitowych.
5. Promocje nie łączą się z innymi.

Zapraszamy do wspólnej zabawy

Zniżka z Just Fun Card

Open The Lock Gliwice jest częścią programu partnerskiego Just Fun Card. Co to dla Was oznacza? Jeżeli posiadacie powyższą kartę benefitową, zagracie w dowolnym naszym pokoju w cenie o 15% niższej od ceny standardowej. 

Jedna ważna karta uprawnia do gry w pokoju zagadek przez jej posiadacza oraz towarzyszącej mu grupy osób (zgodnie z limitami osób w pokoju). Nie jest możliwa wykorzystanie karty na grę dla grupy bez posiadacza karty Just Fun Card. Karta może być jednak wykorzystywna wielokrotnie.

 

 

 

 

Zniżka z OK System

Specjalna promocja dla klientów Open The Lock i OK System. W każdy dzień z przedziału poniedziałek-czwartek obowiązuje można uzyskać rabat aż do 30%! Szczegóły skorzystania z promocji dla użytkowników OK System dostępne u pracownika obsługi w Open The Lock.

Więcej szczegółów na temat zniżki:
Poniedziałek - 30%

Wtorek - 25%

Środa - 20%

Czwartek - 15%
 

UWAGA! ZNIŻKA WAŻNA JEST WYŁĄCZNIE W POKOJACH PRZY ULICY ZWYCIĘSTWA 50/8! NIE DOTYCZY POKOJÓW PRZY ZWYCIĘSTWA 17/1

Zapraszamy do gry!

Zniżka za Przedpłatę

W systemie rezerwacji online wprowadziliśmy funkcję przedpłaty w systemie Przelewy24. Oznacza to zniżkę w wysokości 5 zł za każdą płatność dokonaną z góry. Aby skorzystać z funkcji, należy w okienku rezerwacji zaznaczyć "Płatność z góry" i postępować zgodnie z instrukcją na ekranie lub poprzez link we wiadomości mailowej, potwierdzającej rezerwację. Zniżka przysługuje wyłącznie przedpłatom dokonywanym przez system rezerwacji online (Przelewy24). 

Pomysł na prezent? Voucher do Open The Door.

VoucherChcesz wymyślić coś oryginalnego na prezent, a zabrakło Ci już pomysłów? Kup kartę upominkową, którą można wykorzystać na grę w Open The Lock dla 2-6 osób. Gwarantujemy, że to pomysł na niezapomniany prezent.

Dodatkowo proponujemy Wam też interesującą inicjatywę. Na specjalne życzenie możemy ukryć w pokoju zagadek prezent-niespodziankę.

Nabycie Vouchera (na obrazku) możliwe jest bezpośrednio w siedzibie Open The Lock, przy ul. Zwycięstwa 50/8 w godzinach naszej pracy lub w innym czasie po uprzednim ustaleniu telefonicznym lub mailowym*. W sprzedaży mamy uniwersalny voucher i to Ty decydujesz jaką ma mieć wartość. Wartość vouchera nie może być niższa niż 100 zł oraz wyższa niż 180 zł co jest podyktowane cennikiem naszych usług, z którym warto się zapoznań przed zakupem vouchera, tak aby sprostał Waszym oczekiwaniom: https://openthelock.pl/pl/oferta/7/

*Godziny i miejsca sprzedaży Voucherów:
Open The Lock
ul. Zwycięstwa 50/8 Gliwice lub Zwycięstwa 17/1

Pon-Czw: 16:00 - 20:30 
Pt: 15:30-21:00
Sb-Nd: 12:00 - 21:00
DiM Projekt 
ul. Kościuszki 5/2

Pon-Pt: 8:00-16:00
UWAGA! Przed zakupem vouchera zadzwoń do nas i upewnij się czy jesteśmy na miejscu. Czasami godziny naszej pracy w danym dniu podyktowane są ilością rezerwacji.

E-voucherWprowadziliśmy także sprzedaż voucherów online ceniąc sobie Wasz czas i wygodę. Nasz e-voucher jest w formacie A4 pozwalający na wygodny wydruk we własnym domu. Kliknij i sprawdź jak wygląda nasz e-voucher. Ponadto informujemy, że wydruk nie jest konieczny, ponieważ wystarczy okazać go na miejscu na urządzeniu mobilnym, tak abyśmy mogli sprawdzić jego numer oraz datę w naszym systemie. Oferujemy sprzedaź e-voucherów w dwóch formach widocznych w poniższym formularzu:

Przelewy24 - bardzo wygodna, rekomendowana przez nas forma, dzięki której otrzymasz swój e-voucher nawet za 5 minut, ponieważ jest on generowany i wysyłany automatycznie po dokonaniu transakcji przez P24.

Przelew bankowy - alternatywna, tradycyjna forma. Otrzymasz dane do przelewu na podany adres mailowy. Czas oczekiwania jest tu dłuższy, ponieważ obsługujemy tą formę transakcji ręcznie i czas oczekiwania to do 24h od czasu zaksięgowania wpłaty (lub otrzymania potwierdzenia przelewu).

Jeśli chcesz e-voucher zamówić, podaj swój adres mailowy w poniższym polu i kliknij "Wyślij". Na Twojej skrzynce pojawi się wiadomość ze szczegółowymi informacjami oraz danymi do przelewu lub linkiem do transkacji.
{{ voucher.form }}

Jeżeli chcesz sprawdzić jaka wartość vouchera upoważania do konkretnych usług, sprawdź nasz cennik: http://www.openthelock.pl/pl/oferta/7/ 

Wartości gier, a zarazem użyteczne wartości voucherów to kolejno 100, 110, 120, 150, 165 i 180 zł (nie uwzględniając innych cen wynikających z czasowych lub stałych promocji). Vouchery na 150, 165 i 180 zł pozwolą zagrać  naszych najlepszych produkcjach - Świątyni Zagłady i Szlaku Nieumarłych. Niższej wartości vouchery wykorzystać można w pozostałych, starszych pokojach.

Po dokonaniu zapłaty przez Przelewy24, voucher zostanie wysłany do Ciebie automatycznie.

Zapraszamy do zakupu :)

Rodzinne Wtorki

Już od 26 maja 2015, z okazji Dnia Matki, w Open The Lock rozpoczynamy kolejną stałą promocję o nazwie "Rodzinne Wtorki". Promocja jest ważna nadal. Chcecie skorzystać? Zapraszamy serdecznie!

Specjalnie dla rodzin oraz rodziców i dzieci szukających pomysłów na ciekawe spędzenie czasu, bądź niecodzienną niespodziankę, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.

W każdy wtorek dla rodzin będzie obowiązywała cena specjalna w pokojach przy ulicy Zwycięstwa 50/8 pomniejszona o 15% rabatu.

W pokojach przy ulicy Zwycięstwa 17/1 powyższa promocja ma stałą wartość -20zł w zależności od wybranej opcji (czyli wg naszego aktualnego cennika: https://openthelock.pl/pl/oferta/7/ . Przypominamy jednak, że pokoje w tej lokalizacji (Z. 17/1) nie są rekomendowane dla najmłodszych i dla osób nielubiących odrobiny strachu :)

Kogo dotyczy promocja? Obowiązuje ona w przypadku grupy w skład której wchodzą minimum jeden dorosły i minimum jedno dziecko/młodzież poniżej 18 roku życia.

 

Studencki Czwartek

Z przyjemnością informujemy, że od 16.04.2015 r. w Open The Lock ruszyła Promocja o nazwie "Studencki Czwartek", która trwa aż po dziś dzień. O co chodzi? W każdy czwartek, pokoje Smocza Skała, Stacja Kosmiczna oraz Kopalnia będą dostępne dla studentów i uczniów w atrakcyjnej cenie -15% od ceny bazowej! 

W pokojach przy ulicy Zwycięstwa 17/1 obowiązuje zniżka -20zł od wybranej opcji gry (czyli wg naszego aktualnego cennika: https://openthelock.pl/pl/oferta/7/ 

Dla kogo przeznaczona jest ta oferta?
Dla uczniów i studentów, za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej. Z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie grupy w których przynajmniej jeden z graczy w pokoju może wylegitymować się wspomnianym dokumentem.

Serdecznie zapraszamy
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zgadzam się